Pozytywne szkolenie psów

ESMERALDA BERLIN

ESMERALDA BERLIN

Psie Ranczo  w Gralewie to miejsce tworzone z pasją i miłością do zwierząt.    Ogromna wiedza i długoletnie doświadczenie właścicieli sprawiły, że Centrum Szkoleniowe w Gralewie jest bardzo wysoko cenione w Polsce. Mieszkamy w Berlinie, a mimo to nie znam lepszego miejsca dla swojej suni. Pierwszy kontakt  z psem był niesamowity, żadnych barier, jakby znali się od lat…

Esme i ja najbardziej lubimy socjalizację. Coś wspaniałego. Sfora psiaków różnych ras na jednym placu pod czujnym okiem  daje upust swoim naturalnym zachowaniom. Ponadto właściciele dostają cenną lekcję psich relacji, sposobów  komunikacji itp. Zmniejsza to stres podczas normalnych spacerów, właściciel potrafi odróżnić sygnały wysyłane przez swojego pupila do pobratymców i w porę zareagować.

W Psim Ranczu oprócz szkoleń i rekreacji, specjalizują się również w pracy z psami   agresywnymi jaki i lękliwymi. Aż łza w oku się kręci, gdy bardzo agresywny osobnik chcący wszystkich pozabijać,  po miesiącu  bawi się z innymi psami.

Na szkolenie przyjeżdżam do Gralewa bo wiem, że jest to inwestycja w całe przyszłe życie moje i mojej suni.

Na Ranczu działa hotel dla psów z którego w niedługim czasie skorzystamy. Będę spokojna, że Esme znajduje się w najlepszych rękach.

 Serdecznie dziękuję Pani Kasi za pomoc w transporcie, oraz zawsze miłą i fachową rozmowę podczas wspólnych spotkań.

Gorąco polecamy Psie Ranczo w Gralewie.

Esme i Małgosia