Pozytywne szkolenie psów

Nela

Nela

Psie Ranczo to wspaniały zespół, mający doskonałe podejście do ludzi, a przede wszystkim dozwierząt, które ich po prostu kochają. Moja labradorka – Nela –  ich uwielbia. Pamiętam nasze pierwsze wspólne spotkanie, profesjonalnie przygotowani, doskonali obserwatorzy z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Udzielają konkretnych, trafnych rad biorąc pod uwagę predyspozycje każdego zwierzaczka. Kiedy wprowadza się je w plan szkolenia – przynoszą efekty,  trzeba być tylko cierpliwym  i wytrwałym.

Szkolenie to zabawa dla obu stron – dla psa i właściciela. Ma na celu nawiązanie wspólnej więzi i wzajemne zrozumienie a przede wszystkim polega na nagradzaniu psa za właściwe zachowanie.

To piękne obserwować jak mój kochany piesek po krótkim czasie robi postępy, wykonuje polecenia, słucha i przybiega na zawołanie. Bo bardzo ważne jest zrozumienie zachowania psa, właściwe jego odczytanie – wtedy można pomóc właścicielowi i psu.

W mojej ocenie Psie Ranczo to wspaniała szkoła, są dyspozycyjni, odpowiadają na każdy telefon. Mają na uwadze zawsze dobro zwierzaka i do każdego psa podchodzą indywidualnie.

Bardzo się cieszę, że tu trafiliśmy.

Polecam serdecznie,  Ewa ze szczęśliwą Nelą.