Gralewo 102H
+48 501 675 375

Szkolenie – Psi Żłobek

Szkolenie "Psi żłobek" dla właścicieli psów

Dowiedz się czym jest szkolenie Psi Żłobek oferowane przez Psie Ranczo Gralewo!

Intro
Psie Ranczo Gralewo

Więcej o szkoleniu Psi Żłobek

Szkolenie psówpsi żłobek” w Gralewie koło Gorzowa Wlkp.  jest adresowane do właścicieli, którzy chcą nauczyć się jak należy postępować z psem by w przyszłości uniknąć kłopotów związanych z zachowaniem psa. Kurs trwa 4 tygodnie. Do tego szkolenia przyjmujemy psy, które są po drugim szczepieniu – od 7 do 11 tygodnia życia. Spotkania odbywają się w domu właściciela dopóki pies nie ukończy kwarantanny.  Po zakończeniu kwarantanny socjalizujemy psa w odpowiednio dobranej grupie psów na naszym ranczu w Gralewie. Poprzez zabawę szczeniak zdobywa umiejętności przydatne w dorosłym życiu. W naszej szkole uczy się zarówno właściciel jak i pies. Właściciel zdobywa niezbędną wiedzę jak postrzegać psa przez pryzmat jego zachowań oraz jak i kiedy nagradzać psa, a pies opanowuje następujące umiejętności:

– skupienie uwagi na właścicielu

– przyzwyczajanie do zakładania obroży, kagańca oraz smyczy

– przyzwyczajanie do zabiegów pielęgnacyjnych

– trening czystości

– przychodzenie do właściciela – przywołanie „do mnie”

– pozycja „siad”

– sygnał braku dostępności

Terminy spotkań dostosowujemy do potrzeb i możliwości właścicieli i psów.  W okresie 3 miesięcy pies jest otoczony bezpłatną opieką behawioralną.

Opinie o szkoleniach

Poniżej znajdziesz opinie właścicieli, którzy skorzystali z oferty szkoleniowej Psiego Rancza

Klimat wyczuwalny w tym miejscu jest wyjątkowy , wiedza, podejście do psów nieocenione- polecam szkolenie każdego pieska WARTO👍

Tomek Tomiak
Opinia z Facebook

Polecam, cudowna atmosfera, fachowe podejście i doradztwo. Wiele się nauczyłam, zarówno ja jak i Maja. Dzięki naszym spotkaniom na Psim Ranczu, a także domowym wizytom - Maja stała się cudownym psem. Ustały lęki, brak ufności, och wiele by wymieniać. Zawdzięczam Wam Kochani wiele

Bogumiła Rychwalska
Opinia z Facebook

Bardzo polecam. Pracując wg wskazówek i rad p Jacka spacery z moją sunią wreszcie stały się przyjemne. A początki były bardzo trudne.Dzisiaj jeszcze zdarzają się wpadki ale również wiem,że cierpliwość i konsekwentna praca dadzą oczekiwane efekty. Bardzo dziękuję.

Agnieszka Oganiaczyk
Opinia z Facebook

Dzięki intensywnej terapii połączonej z akupunkturą i szkoleniem u pana Jacka oraz szkoleniu nas jako jego właścicieli – nasz pies nie jest już lękliwy. Polar, bo tak się nazywa wyrósł na zdrowego i kochanego psa, a ma już 2 lata. Bez pomocy pana Jacka i jego profesjonalizmu oraz zaangażowaniu nasz pies na pewno by się zmarnował i nie byłby w stanie normalne funkcjonować lub co gorsza jego leki przekształciłyby się z czasem w agresje. Z całego serca dziękujemy panu Jackowi za pomoc i poświęcony czas ORAZ POLECAMY PANA JACKA gorąco- jeśli masz problem z PSEM to tylko do PANA JACKA!!!-PSIE RANCZO GRALEWO

Ela Wiśniewska
Opinia z Facebook

Serdecznie polecam szkolenie w Psim Ranczu. Jeśli pomogli mi w okiełznaniu bullteriera to poradzą sobie z każdym psem. Peppa wyrosła na grzecznego i ułożonego psa. Kasia, Jacek- dziękuje i pozdrawiam!

Esc Eer
Opinia z Facebook

Cudowne miejsce, cudowni ludzie. Cudowny czas spędzony na szkoleniu psa rasy Jack Russell terrier. Zawsze można liczyć na pomoc Właścicieli.

Ewa Łuksza
Opinia z Google Maps

Cennik

Szkolenie
Cena
Psi Żłobek
500 zł

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie zmieniamy nawyków żywieniowych naszych podopiecznych i dopasowujemy się do tego co przekazuje nam właściciel.

  1. Dajemy dużą swobodę psom, dlatego dużo biegają, bawią się miedzy sobą oraz z opiekunem. 
  2. Oferujemy całodobową opiekę przez cały rok, a w razie potrzeby zapewniamy pomoc weterynaryjną.
  3. Hotel dla psów w Psim Ranczu jest w pełni ogrodzony, dlatego psy w dzień mogą przebywać na zewnątrz.
  4. Boksy są odpowiednio przygotowane i zwierzę ma dużo miejsca dla siebie. Dodatkowo są ocieplone, więc niskie temperatury nie są problemem.

Psy przyjeżdżające do Psiego Rancza muszą być w pełni zaszczepiony, odrobaczony oraz zakroplony przeciwko pchłom i kleszczom. 

Nie przyjmujemy psów w kolczatkach. Pies musi posiadać także dopasowaną obrożę.